KIEDY : 13­ - 15.03.2015
GDZIE : Warszawa (Polska)
KTO : ESN UG Gdańsk, Studenci z wymiany Erasmus z Trójmiasta

Trzynastego marca, w piątek spotkaliśmy się wszyscy na stacji kolejowej w Sopocie, wsiedliśmy w pociąg i pojechaliśmy do Warszawy. Na miejscu, w towarzystwie przewodnika zwiedzaliśmy warszawskie łazienki. Niestety pogoda nam nie sprzyjała, jednak mimo to, nie zdołała zepsuć nam humoru! Po krótkiej przerwie na lunch udaliśmy się na Stadion Narodowy. Mieliśmy szczęście trafić na świetnego przewodnika, który nawet później do nas dołączył w trakcie zabawy w klubie! Wieczorem, w hostelu nadszedł czas na pizzę i "drinking games" wszyscy mogliśmy spędzić wspólnie czas, poznając się nieco lepiej. Tuż po tym udaliśmy się do klubu "Hybrydy" na nocną imprezę.

Następny dzień rozpoczął się zwiedzaniem Muzeum Narodowego i Muzeum Powstania Warszawskiego. Wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że to co zobaczyliśmy w drugim było naprawdę spektakularne (okazało się, że nasz hostel usytuowany był w dzielnicy, gdzie miały miejsce pierwsze wzmianki na temat Powstania Warszawskiego). Zaraz po zakończonym zwiedzaniu cała grupa udała się na warszawską starówkę i Stare Miasto. Drugi wieczór spędziliśmy podobnie jak pierwszy: była pizza, "drinking games", integracja i wyjście do klubu - tym razem „Harenda”. Ostatniego dnia zaraz po śniadaniu spakowaliśmy się i poszliśmy zwiedzać warszawski Pałac Kultury i Nauki. Mieliśmy okazję oglądać panoramę Warszawy z 42ego piętra! Zaraz potem, nieco zmęczeni jednak zadowoleni, udaliśmy się na dworzec kolejowy i wróciliśmy z powrotem do naszego Trójmiasta!